Ana sayfa

Shanghai SUNC Intelligence Shade Technology Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

SUNC Group, temel olarak inşaatçılar, müteahhitler ve dünya çapındaki son müşteriler için iç ve dış mimari çözümler sunmakla ilgilenmektedir.Ürün yelpazemiz Alüminyum Pergola, Açılır Çatı, Alüminyum Güneşlik Panjurları, Panjur, Bahçe Serası, Panjur Pencere, Panjur Çerçevesi, Aksesuarlar, ticari binalarda ve konutlarda geniş uygulama alanı ile hem dekoratif hem de pratik kullanım amaçlı okul.Büyüyoruz ve her türlü işbirliği ilişkisine açığız.Biz sadece bir alüminyum ürünleri tedarikçisi değiliz, aynı zamanda ihtiyacınıza göre size yeni tasarım ürünleri sunabilen bir alüminyum çözümleri şirketiyiz.

Kaliteli ürün ve hizmetler sunarak, mükemmel müşteri ortaklıkları kurarak, yenilikçi teknolojiler geliştirerek ve pencere uygulamaları, veranda örtüsü, bina gölgesi endüstrisinde saygın bir isim olarak kalarak müşteri beklentilerini aşmayı taahhüt ediyoruz.

Yeni bir hava geliyor, SUNC yüksek Teknoloji parkı şimdi tamamen faaliyete geçiyor.Fabrika ve ofis inşa ederek, küresel vizyon ve yenilikçi teknolojilerle son derece rekabetçi 10 milyon sanayi grubunu besliyoruz.

Neden başladığınızı asla unutmayın ve göreviniz tamamlanabilir.

 

 Çin Shanghai SUNC Intelligence Shade Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2008 yılında kurulan Shanghai SUNC Intelligence Shade Technology Co., Ltd, pencere uygulamaları, veranda örtüsü ve bina gölge kontrol sistemi çözümlerinin önde gelen yenilikçisi ve üreticisidir.Onlarca yıllık büyümenin ardından, panjurlu cephe sistemi, ışıklık çatı sistemi, stor perde imalatı, fermuarlı perde perdesi, alüminyum ve PVC pergola, alüminyum bina cephesi gölge tasarımı ve imalatından oluşan iyi bir endüstriyel ekosfer ve tedarik zinciri geliştiriyoruz.     

  

Çin Shanghai SUNC Intelligence Shade Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

       
 
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2008 Suzhou'da kendi fabrikasını kurdu, çok sayıda güneşlik ulusal patenti aldı.

2009 Songjiang'da Dış Ticaret Departmanı kurdu.

2010-2011 Madrid pavilion/Mercedes-benz gösteri merkezi projesinde yer aldı.

2012-2014 Otel projesine katılın: Marriott/Hyatt/Intercontinental/Windham.

2015-2016 Wanda plaza/Longhu tianjie/Çin kaynakları Mixc/SM projelerine katılın.

2017-2018 Meiyicheng meydanına, Jianyang'ın Yuexiang şehri, Xiamen'in Wanyue şehri ve grup altında Jianfa binasına katılın.

2019-2020 Şanghay Merkezi, Şanghay SMIC, Nanjing Longhu'ya katılın.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : SUNC

No. Çalışanları : 120~150

Yıllık satış : 1000000-1000000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 80% - 90%

Certifications: ISO9001, ISO14001

Product Certifications: Test Report

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shanghai SUNC Intelligence Shade Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shanghai SUNC Intelligence Shade Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shanghai SUNC Intelligence Shade Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shanghai SUNC Intelligence Shade Technology Co., Ltd. Sertifikalar